Пивні кнайпи Львова


«Дублін»

Паб «Дублін» – справжній ірландський паб у Львові. Тут все, як заведено: добре пиво, смачна ірландська кухня, дружня атмосфера, а також ще сотня причин, через які паб став улюбленим закладом багатьох. Вдень тут можна вести поважні розмови за обідом, а ввечері перехилити кухля з друзями. «Дублін» – перший, хто познайомив львів’ян з традиційним ірландським «Гіннесом», сидром та дав розсмакувати віскі. Ці традиції зберігаємо й надалі – десять сортів свіжого імпортованого бочкового пива, вісім видів пляшкового та понад 50 видів віскі сподобаються навіть найвибагливішим. А для справжніх вболівальників сім екранів відображають всі важливі спортивні події. Тож запрошуємо і як кажуть в Ірландії Sláinte (Cheers)!

Адреса: м. Львів, пров. Крива липа, 5 
Телефон: +38 (032) 261 61 71
Сайт:
 
www.dublin.com.ua

«Пивниця»

У пабі «Пивниця» дбають за "пивне виховання", створюючи незабутню - легку і невимушену - атмосферу, пропонуючи апетитні страви на будь-який смак, наливаючи краще пиво та міцні напої, розважаючи живою музикою та трансляціями спортивних подій!

Адреса: м.Львів вул.Шолом Алейхема,20

Телефон: +38 (096 )835 05 02, 272 98 38.

Сайт: pyvnytsya-pub.lviv.ua

 

Паб-бар «Ромео»

Кухня цього пабу спеціалізується на грецькій, українській та європейській кухні, тут вам приготують також піцу та кальцоне. Ввечері запропонують єгипетський кальян. Працює літній майданчик.

Адреса: м. Львів, вул. Ставроєврейська, 4
Телефон: +38 (032) 235 70 62, 093 756 29 89

 

The Gas Station 

Цьому закладу вдалося гармонійно об’єднати паб та клуб в стінах одного закладу.   Окрім свіжого пива, невід’ємною складовою The Gas Station  стала жива музика – тут  можна насолодитися духовно. Навіть перетворитися на вишуканого гурмана – на цих сценах виступають видатні місцеві, легендарні столичні та зіркові закордонні музиканти. Шаленством живих виступів можна насолоджуватись щонайменше тричі на тиждень. 

Адреса: м. Львів, вул. Джерельна 20

Телефон: +38 (032) 240 84 08

Сайт: http://thegas.com.ua/

Ресторан «Шерлок Паб»

Ресторан «Шерлок Паб» у Львові — це новий заклад, який відкриває свої двері шанувальникам максимально невимушеного відпочинку у колі хороших друзів. «Шерлок Паб» підкорить Вас смаками страв найвідоміших кухонь світу. Уменю закладу є пропозиції для чарівних витончених леді, які скурпульозно дбають про свою фігуру, але не бажають відмовлятися від приємно проведеного часу — фітнес-меню — це саме те, що потрібно! 

Інтер’єр ресторану надихає на вільні творчі думки за чарочкою елітного напою, допомагає зануритися у світ визначних людей і відчути себе подорожуючим у часі, відчути атмосферу справжнього англійського пабу у будь-який!

Адреса:  м. Львів, пл. Старий Ринок, 7.
Телефон:  +38 (067) 271 74 75

Сайт: http://sherlock-pub.virtual.ua

 

Кафе «Вікторія»

Тут для вас приготують страви як української так і італійської кухні. Зручне розташування закладу та затишний інтер’єр сприяють гарному проведенню часу, як з компанією так й романтичного тет-а-тету.

Адреса: м. Львів, вул. Пекарська 1Ц

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifТелефон: +38 (032) 275 27 44

 

Ресторація «Перша кляса»

Слоган ресторації «Перша кляса» це - "Панська їжа за людські гроші". В цьому закладі вельможне панство має можливість здійснити кулінарну подорож до однієї з країн австро-угорської імперії.

Ресторан «Перша Кляса» у Львові підкорює своїх гостей витонченим авторським дизайном у стилі австро-угорської імперії (Львів 100 років тому), високим рівнем обслуговування, великим асортиментом оригінальних і фірмових страв, ексклюзивно винною картою, в якій справжній поціновувач цього напою знайде для себе найкращі ноти смаку.

 Ресторан «Перша Кляса» зберіг у собі стиль львівських кам’яниць, а колористика закладу відображає теплу та ароматну лінію візитівки Львова — коричневий колір кави та золотисту пастель елітних напоїв.

Адреса: м.Львів, пл. Ринок, 39

Телефон: +38 (032) 235-71-75


Кнайпи учасники:
dublin viktoria The Gas Station Persh klasa pyvnytsya-pub Pomeo sherlock-pub
DikArt DikArt